Skip to Main Content
Please enable JS

První členský turnaj 2021

Přestože bylo datum zahajovacího členského turnaje dvakrát přeloženo kvůli pandemické situaci, v sobotu 12. června 2021 jsme konečně mohli přivítat naše členy na prvním letošním turnaji. Celkem se zúčastnilo 62 hráčů. Týmy byly rozděleny do čtyřčlenných skupin s cílem dosáhnout dvou nejlepších STB výsledků na každé jamce. Dámy hrály z tmavě zelených a muži ze stříbrných odpališť. Navzdory nepříznivé předpovědi počasí se den opravdu vydařil a mohli jsme si tak společně užít skvělou sobotu na golfu.

Vítězný tým ve složení paní Lenka Vejvalková, pan Peter Feigl, paní Ivana Soukupová a pan Petr Soukup s dosaženým skórem 94 STB vyhráli krásné trofeje od společnosti Moser a relaxační pobyt v Chateau Mcely od našeho partnera Lexus.

Druhé místo pouze s rozdílem 1 STB bodu patřilo paní Janě Lukasové, panu Davidovi Lukasovi, paní Simoně Lneníčkové a panu Petrovi Součkovi. Vítězové dostali poukaz na snídani v hotelu Augustine a výtečné čokolády od společnosti Steiner & Kovarik.

Na třetím místě opět s jednobodovým rozdílem skončil tým ve složení Alena, Max, Matyáš Civín a pan Eugen Maletič. Všichni obdrželi dárek od WineShopu v podobě vína od rakouského vinařství ANTON & RALPH WALDSCHÜTZ a čokolády od Steiner & Kovarik včetně dárkového poukazu do našeho Pro Shopu.

Čtvrté místo se stejným skóre, avšak horším výsledkem na druhé devítce obsadil ryze pánský tým ve složení pan Jiří Pavlíček, Jiří Tužil, Jonathan McCabe a Jiří Polanský. Každý z nich dostal drobný módní doplněk od společnosti Delor a dárkový poukaz do našeho ProShopu.

Výsledné pořadí členského turnaje:

  1. místo: Lenka Vejvalková, Peter Feigl, Ivana Soukupová a Petr Soukup
  2. místo: Jana Lukasová, David Lukas, Simona Lneníčková, Petr Souček
  3. místo: Alena, Max, Matyáš Civín a Eugen Maletič
  4. místo: Jiří Pavlíček, Jiří Tužil, Jonathan McCabe, Jiří Polanský

Welcome drink poskytl WineShop a o catering se postaral Jan Řepa.

Sponzoři