Skip to Main Content
Please enable JS

Další partneři


Japonská automobilka Lexus se vyznačuje revolučním designem svých vozů, skvělými jízdními zážitky, důrazem na maximální kvalitu zpracování, spolehlivost a prémiovou péčí o své zákazníky. 
Lexus zároveň tvoří budoucnost mobility a přináší vždy nová řešení a technologie.
Mezi základní pilíře značky Lexus patří filozofie „Omotenashi“. Její podstatou je výjimečná pohostinnost a předvídání potřeb zákazníka, ještě než se objeví.
Další filozofie, kterou Lexus vyznává, se nazývá „Takumi“. Jedná se o tradiční japonský koncept dokonalé řemeslné práce založený na absolutní preciznosti.
Lexus není jen automobilka, ale také životní styl -  zažijte Lexus a objevte svět nejmodernějších technologií a špičkové kvality.


Callaway Golf založil roku 1982 Ely Callaway, ponikatel a vizionář, který se řídil jednoduchým, ale hlubokým obchodním příslibem: "Dodávat zřetelně nadprůměrné, příjemně odlišné produkty a služby." Tato filozofie proměnila původně butikového výrobce vysoce kvalitních golfových wedgí a putterů v největšího tvůrce prémiových a výkonnostních golfových produktů. Callaway vyrábí a prodává golfové hole a míčky a také prodává golfové oblečení, obuv a doplňky ve více než 110 zemích světa.