Skip to Main Content
Please enable JS

Novinky

 

Novinky z PGA National Czech Republic jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů.

 Zahájení golfové sezóny 2022

Golfová sezóna na PGA National Czech Republic začíná v pátek 1.4.2022. Svůj Tee Time si můžete rezervovat přímo na našich webových stránkách nebo telefonicky na čísle +420 731 615 846.

Pro veřejnost je rezervace Tee Time možná 16 dní dopředu, pro naše členy 30 dní dopředu.

Těšíme se až Vás zde opět přivítáme.
Tým PGA National Czech Republic

 


 Prodej členství zahájen

Zahájení golfové sezóny se rychle blíží a my pro vás máme novou informaci týkající se členství. Aktuálně je k prodeji omezený počet členství na PGA National Czech Republic.

Pokud se chcete stát členem na nejlepším hřišti v české republice a máte zájem se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat na golf@oakspraue.cz nebo telefonním čísle +420 731 615 846.

 


 Práce na golfové klubovně

V nebřenickém zámečku intenzivně probíhají zejména interiérové práce. V místě budoucí restaurace s otevřenou kuchyní probíhá instalace gastro vybavení. Na venkovních fasádách se realizují závěrečné dvou odstínové malby. Objekty přiléhající ke golfovému parkovišti byly odstraněny a probíhají zde terénní úpravy.

 Příprava golfového hřiště na novou sezonu 2022

Mrazivé počasí ani zledovatělý povrch greenu nejsou pro náš maintenance tým žádnou překážkou. S plným nasazením se věnuje pracím na golfovém hřišti tak, aby pro vás bylo v co nejlepší možné kvalitě připravené v nadcházející sezoně 2022.

V současné chvíli instalujeme a rozšiřujeme nové drenáže, a to zejména tam, kde jsme v průběhu loňské sezony monitorovali větší výskyt vody. Odstraňujeme polomy a stromy napadené kůrovcem. Větve dále zpracováváme ve vlastní štěpku, kterou následně používáme k výsadbě stromů nových.

Některé úkony spojené s údržbou golfového povrchu však stále čekají na příhodnější podmínky, neboť je stále pokryto sněhem 40 % hřiště.

 
Gastronomii v Oaks Prague zajistí La Collezione Riccarda Lucqueho

Koncem roku jsme uzavřeli exkluzivní spolupráci se špičkovým dodavatelem gastro služeb. Deli Bistro na nově vznikajícím náměstí a restauraci v golfové klubovně PGA National Czech Republic bude provozovat známá italská síť restaurací pod značkou La Collezione. La Bottega Oaks Deli Bistro přichází s konceptem prémiového bistra a obchodu s italskými produkty a surovinami. Denně zde bude k dostání čerstvé pečivo, domácí dezerty, čerstvá pasta, italská pinsa romana, výběr italských sýrů, salámů, delikates a široká nabídka italských vín. La Finestra Oaks Golf Club, jako mladší sestra italské restaurace La Finestra in Cucina, nabídne vše, co hosté milují právě v La Finestře. Prvotřídní ingredience a autentickou italskou kuchyni od antipasti, přes pastu, italské risotto, vyhlášené steaky i speciality z ryb, mořských plodů a masa.

 

Rekonstrukce zámečku


Rekonstrukční práce na zámečku, vašem budoucím golfovém klubu, běží na plné obrátky. Před vánočními svátky byly dokončeny vnější fasády, hrubé podlahy v zámečku a venkovní terény. V současné chvíli zahajujeme interiérové práce – lití podlah a výrobu atypického nábytku. Současně se dokončují venkovní terasy. Brzy vám přineseme novinky o dalším vývoji.
  


 

 


Opět jsme byli oceněni! PGA National Czech Republic v Oaks Prague letos opakovaně získalo ocenění 'Nejlepší hřiště v České republice 2021', které každoročně udílí World Golf Awards. Je to již podruhé v řadě, co naše golfové hřiště navržené světově uznávaným architektem Kylem Phillipsem obhájilo tento prestižní titul. Poprvé jej získalo v loňském roce, a to jen pár měsíců od svého oficiálního otevření.

Děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali. Opravdu si vážíme vaší trvalé podpory a je nám ctí, že jsme považováni za nejlepší v naší zemi.