Skip to Main Content
Please enable JS

V polovině září 2020 se na PGA National Czech Republic konalo vůbec první klubové mistrovství. Osmdesát golfistů se utkalo o titul klubového mistra a mistryně na mistrovském hřišti navrženém Kylem Phillipsem. Turnaj se hrál na 36 jamek, přičemž dámy hrály z měděných odpališť a muži ze zlatých odpališť.

Podmínky v podobě skvělého hřiště a slunečného počasí dávaly výbornou příležitost pro skórování. Jak mužská, tak ženská kategorie byla svědkem přesvědčivého vítězství pozdějšího mistra a mistryně klubu. V průběhu druhého dne se pomalu začal zvedat vítr, což zapříčinilo vyšší skóre, každopádně oba vedoucí hráči po prvním dni si své postavení udrželi. Dámskou kategorii ovládla Karolína Krásová s celkovým výsledkem 156, mezi muži triumfoval Petr Dědek, který po fantastickém výsledku 73 v prvním kole nakonec kraloval s celkovým součtem 153 ran.

Ceny do turnaje poskytli naši partneři: United Brands - Wine Shop, Augustine Hotel, Callaway, trofeje byly dodány firmou Lasvit. Děkujeme tímto sponzorům této akce za jejich podporu.

Sponzoři