Skip to Main Content
Please enable JS

Mistrovství klubu 2021

Poslední srpnový víkend hostilo PGA National Czech Republic již druhé Mistrovství klubu. Navzdory nepřiznivé předpovědi počasí panovaly na hřišti ideální podmínky a všech 43 hráčů si tak mohlo užít dvoudenní golfové klání.

V závěru prvního soutěžního dne vedla Adéla Cejnarová v divizi žen o 14 ran s výsledkem 77 (+5), a s větším náskokem než vedoucí mužské divize Petr Dědek - úřadující mistr – který vedl mužskou kategorii o pouhé 2 rány s výsledkem 74 (+2). Adéla pokračovala ve své úspěšné hře i druhý den a zaslouženě si tak došla pro své první vítězství ve své kategorii. Hra v mužské kategorii se rozhodovala na posledních dvou jamkách a Petr Dědek tak obhájil svůj titul Mistra klubu. Oba výherci obdrželi krásné skleněné trofeje, které do turnaje věnovala rodinná sklárna Rückl.

Turnaj Mistra klubu byl zrealizován za přátelské podpory sponzorů Rückl, Lexus, Bang & Olufsen, Bars&Kai, Wineshop – World Brands, Steiner & Kovarik, Mandarin Oriental a Filicori. Tímto jim velmi děkujeme za přispění k úspěšné akci a nezapomenutelnému zážitku.

V neposlední řadě gratulujeme čerstvým Mistrům klubu 2021!

Sponzoři